Barbekü Yapım Ustası

Barbekü Yapım Ustası

Barbekü bahçeyi güzelleştiren, lezzetli yemekler pişirebileceğiniz bir nevi fırındır. Özellikle bahçeli evlerin tercih ettiği bir parçadır, mangal yapmak yerine barbekü tercih edenler bizimle irtibata geçebilirler, işinin ehli olan kişilerin elinden çıkmış olan barbeküler çok daha lezzetli etler, tavuklar pişirmenizi sağlayacaktır.

Uzun Yıllar Kullanılacak Kaliteli Barbekü Yapımı

Ailecek yada arkadaşlarınızla oturup sohbet eşliğinde güzel bir yemek yemek istiyorsanız bahçenizden barbekü eksik etmeyin. Barbekü yapım ustası, nesillerdir bu işi yapmaktadır, bu yüzden çok tecrübeli olduklarını söyleyebiliriz. Güvenmediğiniz kişilere iş yaptırmak hiç doğru olmayacaktır, barbekü oldukça işçilik isteyen bir yapıdır bu yüzden barbekü yapım ustası elinden çıkması çok önemlidir.

Barbekü İle Lezzetli Yemekler

Eğer doğru teknikler ve ekipmanlar kullanılırsa ortaya çok lezzetli yemekler yapan bir barbekü çıkar. Barbekü yapım ustası ile anlaşırken önce nereye koyacağınızı belirleyin, orta yerde olması yerine köşede olması daha iyi olacaktır. Lezzetli etler ve tavuklar için bizimle iletişime geçin.

Barbekü Nasıl Yapılır?

Firmamız bünyesinde barbekü yapım ustası en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır, bu yüzden uzun yıllar boyunca kullanabilir ve hiçbir sorun ile karşılaşmazsınız. Kullanılan malzemeleri şöyle sıralayabiliriz;

  • Tuğla
  • Ateş tuğlası
  • Çimento
  • Siyah ve çakıllı kum
  • Demir ve demirleri bağlamak için tel
  • Tahta
  • Çivi

Tüm malzemeler ince işçilik ile bir araya getirilir, ısıya dayanıklı tuğlalar kullanıldığı için rahat ve hızlı bir şekilde barbekünün içi ısınır ve size zarar gelmesi engellenir. Dışarıdan fırına yaklaştığınız zaman fazla sıcaklığa maruz kalmazsınız, tüm sıcaklığı içinde saklar. Barbekü yapılırken önce yere 60 cm'lik temel beton atılır, demirler temelinde de kullanılır. Tuğlaların arasına çimento dışında kumda konulur, bu sayede daha sağlam olur.

Dış Etkenlere Karşı Korunaklıdır

Barbekü dışarıda durduğu için çevresel faktörlerden etkilenme ihtimali bulunabilir. Barbekü yapım ustası işinin ehli olduğu için bunu dikkate alarak üretime geçer. Kar ve yağmur barbeküyü etkilemeyecektir, yıllar boyunca dışarıda kalsa bile pişirme özelliğini yitirmeyecektir.

Aynı şekilde kullanılan demir paslanmaz olduğu için ön tezgah ve baca da paslanma olmayacak ve kullanıcının sağlığını olumsuz etkileyecek bir durum söz konusu olmayacaktır. Her bütçeye uygun, kaliteli barbekülere sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.