Ekmek Fırını Yapım Ustası

Ekmek Fırını Yapım Ustası

Ekmek hayatımızın en önemi besin kaynaklarından biridir, büyük bir nimettir bu yüzden en çok tercih ettiğimiz gıdadır. Ekmeği genelde fırınlardan alırız ancak bahçeli bir eve sahipseniz kendi ekmeğinizi kendiniz yapma imkanı elde edebilirsiniz. Eğer dışarıdan almaya güvenmiyorsanız taş fırınlarda mis kokulu ekmekler pişirebilirsiniz, bu fırınlarda sadece ekmek değil pide, lokum bile pişirebilirsiniz.

Kaliteli Ekmek Fırınları

Bünyemizde barındırdığımız ekmek fırını yapım ustası, sizlere en kaliteli fırını verebilmek için hizmet vermektedir. Üst seviye kalite, kısa sürede yapım ve uygun fiyatlar tek bir çatı altında toplanmaktadır. Eğer bu konuda tereddütleriniz varsa, hangi usta daha iyidir diye düşünüyorsanız bizi aramadan geçmeyin. Ekmek fırını yapım ustası, en iyi hizmeti size verecektir ve köy ekmeği tadındaki ekmeklere kavuşmanıza yardımcı olacaktır.

Ustasından Ekmek Fırını

Yapım aşamasındaki en önemli adım elbette kaliteli işçiliktir. Hem dış görünüşü güzel olmalı hem de ekmeği rahat bir şekilde pişirebilmeli diyorsanız bize başvurmanızı öneririz. Mesleğini babadan oğula aktaran, nesillerdir bu işle uğraşan ekmek fırını yapım ustası yıllardır şikayet edilen noktalara dikkat ederek sanatını icra etmektedir. Fırınların yapımında kullanılan ateş tuğla ve kesme taşlar 1. sınıftır, içinin en iyi şekilde ısınabilmesine göre dizayn edilmiştir.

Fırınlarımızda ekmek fırını yapım ustası genelde 3.3x3.4 4.4x4.5 ebatları kullanmaktadır. Fırın bir kere yapıldıktan sonra tamiri oldukça zor olmaktadır, hatta neredeyse imkansızdır. Bu yüzden hem tabanı hem de tavanı ısıya dayanıklı olacak şekilde yapılmalıdır. Bu sayede daha uzun ömürlü olur ve seneler boyunca kendi ekmeğinizi pişirebilir yada iş yerinizde kullanabilirsiniz. Fırın yapımından sonra ön tezgah ve baca yapımı da gerçekleşmektedir, hepsi üst kalite bozulmaz ve paslanmaz malzemeden üretilmektedir.

Fırında dilerseniz süs taşı, fayans, kalebodur, seramik, doğal taş, çini kullanılmaktadır. İsteğe göre ebatlarında değişiklik yapılmaktadır. İşinin ehli olan ustalarımız sayesinde hem kaliteli hem de her bütçeye uygun fırınlar bizim elimizden çıkmaktadır. Özellikle baca kısmı ekstra önemli olduğu için her fırın yapıcısına yaptırmak doğru olmayacaktır, ekmek fırını dükkanı açmak istiyorsanız yada işletmenize yeni bir fırın kazandırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli.