Silivri Taş Fırın Yapım Ustası

Silivri Taş Fırın Yapım Ustası

İstanbul'un Trakya sınırındaki son ilçesidir. Bizans döneminde yapılan ve günümüzde çok az bir kısmı ayakta kalan Silivri Kalesi bölgede bulunan en eski tarihi yapılardan birisidir. Cumhuriyet kurulmadan önce uzun yıllardır Osmanlı hakimiyetinde bulunan Silivri kısa bir dönem Bulgaristan ve Yunanistan hakimiyetinde kalmıştır.

Özellikle bir dönem çok önemli bir ticaret merkezi olan ve ticaret yollarına sahip olan bu ilçe zamanla ticari önemini yitirmiştir. Anadolu yakasında buluna Şile gibi Silivri'de özellikle İstanbul'da yaşayan insanların hafta sonları tercih ettikleri tatil yerlerindendir. Silivri taş fırın yapım ustası zamanla nüfus yoğunluğu artan şehirde hizmetinize.

Sizler için neler yapıyoruz

Her türlü ekmek, simit, börek, pide, kebap, lahmacun, tatlı ve tandır fırınlarının yapımında tüm tecrübesiyle Silivri taş fırın yapım ustası en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir. Tüm çabamız yükselen değer, Trakya'ya komşu ilçede sizler için en iyisini yapabilmek. Silivri taş fırın yapım ustası sağladığı uygun ödeme seçenekleriyle, uzman ekibiyle, kullanmış olduğu en kaliteli malzemelerden yapmış olduğu üretimle siz değerli müşterilerin memnuniyetini sağlamaya devam ediyor.