Ümraniye Taş Fırın Yapım Ustası

Ümraniye Taş Fırın Yapım Ustası

İster güzel bir akşam yemeğinde sıcacık çorbanızın ve sulu yemeklerinizin yanında, ister ailece yaptığınız çeşit çeşit ürünlerin olduğu bir kahvaltıda, ister iş hayatınızın yemek molası arasında olsun ekmek her zaman sofranızda olur. Yemek keyfinize biraz daha keyif katmak istiyorsanız bu ekmeğin hangi çeşit olacağını da düşünürsünüz elbet.

Çavdar ekmeği, tam buğday ekmeği, papatya ekmeği ve elbette taş fırın ekmeği. Gerçek taş fırınlarda pişirilen taş fırın ekmeğinin ısı kaynağı odundur. Kokusuyla hemen fark edilen gerçek taş fırın ekmeği müşterilerin en çok aradığı ekmek çeşitlerindendir. Ümraniye taş fırın yapım ustası sayesinde taş fırın ekmeği Ümraniye'de de yaygınlaşacak.

Ümraniye'de Taş Fırın Ekmeği

Dudullu Tepesi'yle, Trabzon Parkı'yla, Ihlamurkuyu Ormanı'yla, İstanbul'un nadide ilçelerinden biri olan Ümraniye'de taş fırın yaptırmak isteyen işletmeler için Ümraniye taş fırın yapım ustası hizmet etmeyi bekliyor. Müşterilerini olmadığı için alternatif ürünlere yönelten işletmeler yerine, müşterilerinin isteklerine tam karşılık vermeyi hedefleyen, müşteri memnuniyetine önem veren işletmeler için Ümraniye taş fırın yapım ustası yılların birikimi ve tecrübesiyle büyük bir özenle işletmenize destek olmak için bekliyor.